برگزاری کنسرت حسین بهروزی نیا در حمایت آسیب دیدگان سیل شیراز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در راستای حمایت از آسیب‌دیدگان سیل اخیر شیراز و به احترام مردم دلسوز و میهمان‌نواز شهر فرهنگ و هنر؛ شیراز مزین به اجرای کنسرت موسیقی با حضور استاد حسین بهروزی‌نیا و هنرمندان ارزشمند “گروه بربطیان” می‌شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، “کنسرت گروه بربطیان” ۲۳ فروردین‌ماه در سالن آمفی تئاتر مجتمع رفاهی دانشگاه شیراز، خیابان ساحلی ساعت ١٩ به سرپرستی استاد حسین بهروزی‌نیا، برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه؛ کلیه عواید این کنسرت صرف کمک به آسیب‌دیدگان سیل اخیر شهر شیراز خواهد شد؛ علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت farhangtic.com و یا آموزشگاه موسیقی آرشه به آدرس، خیابان زرگری حدفاصل کوچه ٩ و ١١ و یا تلفن ٣۶٢٨٨۵۵۵ برای تهیه بلیت اقدام کنند.

استاد حسین بهروزی‌نیا، در جهت آموزش بربط و تربیت هنرجویان همت گمارده او سفرهای زیادی در سراسر اروپا، آسیا و شمال آمریکا داشته‌است و کنسرت‌های زیادی را برگزار کرده است. همچنین او با گروه‌ها و ارکسترهای برجسته ایرانی مانند ارکستر مضرابی ایران، گروه عارف، گروه مولانا همکاری داشته و از سال ۱۹۹۲ به عنوان نوازنده بربت با گروه دستان همکاری مستمر داشته‌ و در طی این سال‌ها با تعدادی از خوانندگان برجسته از جمله محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، علیرضا افتخاری، همایون شجریان و سالار عقیلی همکاری کرده‌است.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir
برای ارسال نظر وارد سایت شوید